PODSUMOWANIE MIESIĘCZNEJ DZIAŁALNOŚCI TECHNOLUST.PL

Stało się – minął miesiąc odkąd podjąłem decyzję o publikacji części tekstów stworzonych kiedyś w przypływie dzikiej i nieskrępowanej kreatywności. Po miesiącu blog doczekał się 800 odwiedzin od 350 użytkowników, a na blogu spędzacie średnio trochę powyżej dwóch minut.
I nie jest to moje ostatnio słowo – do tej pory strona doczekała się 13 wpisów, z czego 2 to techno-wypociny, kolejne 2 leżą w techno-komentarzach, a aż 8 części to cykl opowiadań WIZJONER z najnowszą ósmą już częścią – WSZECHBOT.
Poniżej prezentuję wszystkie dane:

Najbardziej przypadły Wam do gustu:
1. http://technolust.pl/2017/11/06/czerwono-niebieski-duet/ z aż 130 odsłonami.
2. http://technolust.pl/2017/10/10/sci-fi-part-1/ czyli początek cyklu Wizjoner o podtytule Komora Analiz i było to niewiele mniej, bo aż 124 odsłony.
3. http://technolust.pl/2017/10/10/big-fucking-rocket-transport-okoloziemski/ – tutaj już trochę mniej 63 wyświetlenia. Elon Musk jest niepocieszony 🙂
4. http://technolust.pl/2017/10/10/wizjoner-part-2/ czyli druga część cyklu Wizjoner – WOLNOŚĆ I WENUS z 47 kliknięciami.
5. http://technolust.pl/2017/10/28/siec-ktora-oplecie-swiat/ tutaj treść wywołano 42 razy, widać sieć Supercharger nie jest tak przemawiająca do wyobraźni jak myślałem 😉
6. http://technolust.pl/2017/11/11/wizjoner-part-8-wszechbot/ – najnowsza odsłona cyklu opowiadań Wizjoner – WSZECHBOT, jak do tej pory ma 29 wyświetleń i liczy na więcej.

Pocieszcie smutnego Elona 🙂

Natomiast żaden śmiałek jeszcze nie skomentował żadnego tekstu 🙂 Z niepokojem czekam na kogoś kto wyrwie się jedynie z czytania i rozpocznie dyskusję w dziale komentarzy pod artykułami. Na pewno coś wymyślimy dla takiej odważnej osoby… – może niewielki przelew Bitcoina, w artykule mu poświęconemu? Takie mało #rozdajo 😉

Dzięki, że jesteście i zapraszam do codziennego śledzenia bloga – pojawi się jeszcze mnóstwo nowych tekstów i artykułów, a w najbliższym czasie zamierzam odświeży tę retro szatę graficzną.
Do zobaczenia w podsumowaniu następnego miesiąca!